x

Site arama yap...

Geri
+90 (212) 486 15 51
Ortak ve Özel Alanlar

CuVerro® bakterileri öldüren alaşımları, spor salonları, okullar, avmler gibi kamusal alanların yanı sıra otel odaları ve yaşam alanları gibi özel alanlarda da daha hijyenik ortamlar oluşturur.

Yaşam Alanları 
 
CuVerro® bakterileri öldüren bakır, evlerde sıklıkla dokunulan yüzeyler için mimarlar, tasarımcılar ve ev sahiplerinin ilgisini çeker bir malzemedir.  Antimikrobik özellikler ve güzel estetik görünüşü bir araya getiren CuVerro, paslanmaz çeliğin yerine kullanılabilecek yeni nesil yüzey malzemesidir. 
 
Eğitim
 
Okul ortamında HER GÜN herkesin dokunduğu bir çok yüzeyin bakterilerle dolu olduğu ortaya konulmuştur. Su çeşmelerinden tuvaletlerdeki musluklara, klozet kapakları ve sifon kolları, masa üstleri, klayveler ve spor salonu ekipmanları okullardaki bulaşıcı bakterilere maruz kalma riski teşkil etmektedir.  Tüm bu yüzeyler, bakterileri öldüren katı bakır alaşım yüzeyi olan CuVerro® ile imal edilebilir. 
 
Otobüsler ve Demir Yolları
 
CuVerro® bakteri öldüren bakır, toplu taşıma alanlarında çok fazla dokunulan yerleri daha temiz hale getirmek için güçlü bir araçtır; çünkü düzenli temizlendiğinde bakterilerin %99,9’unu devamlı olarak öldürür. Tezgahlar ve tutunma demirlerinden banyo armatürlerine kadar CuVerro yüzeyleri, yüzey temizliği ve bakterilere maruz kalma konusunda endişeli olan otobüs ve demiryolu yolcuları için ayrıştırıcı bir faktör olabilir. 
 
Otobüs ve demiryolu sistemlerinin temizliğini iyileştirmek için CuVerro® bakteri öldüren bakır yüzeylerle üretilen birçok ürün bulunmaktadır.
 
Hava yolu firmaları
 
Bir hava limanını günde yaklaşık 2 milyon kişi ziyaret etmektedir ve bu alanlardaki birçok yüzeyde yolcuları hasta edebilecek tehlikeli bakteriler bulunmaktadır. Bu ortamlar çok yoğun ve büyük olduğundan temizlik oldukça zorlu bir iş olabilir. 
Düzenli temizlendiğinde bakterilerin %99,9’unu öldüren çok güçlü bir araç bulunmaktadır. Güvenlik alanında üzerinde ayakkabısız yürüdüğünüz üzerinde zeminden, tırabzanlara, banyo armatürleri ve su çeşmelerine kadar CuVerro bakteri öldüren bakır yüzeyler hem yolcular hem de çalışanlar için daha temiz bir ortam sağlar.  
 
CuVerro ile yapabilecekleriniz sınırsızdır.
 
.Korkuluklar, tutacaklar ve direkler
.Lamba anahtarları ve plakaları
.Kapı tutacakları, itme plakaları ve kollar
.Kol ve ayak koyacakları
.Banyo armatürleri, tuvalet sifon kolları, lavabolar ve musluklar
.Kabin çekişleri ve donanım
.Tezgahlar ve zeminler
.Tepsi tablaları
.Klozet kapakları ve sifon kolları, lavabolar ve musluklar
.WC Kilitleri ve tutacakları
.Masa üstleri
.Bilgisayar klavyeleri
.Fitness ağırlıkları ve malzemeleri
.Dokunmalı tablet seçenekleri
.Tezgahlar ve süpürgelikler