x

Site arama yap...

Geri
+90 (212) 486 15 51
CuVerro® Nedir?

CuVerro® kendisine temas eden zararlı bakterileri %99.9'undan daha fazlasını öldürür. Yaşam boyu ve7/24 etkindir.

CuVerro, eşsiz özelliklere sahip bakır alaşımlı antimikrobiyel metaldir. Bu yüzey kendisine temas eden zararlı bakterilerin %99,9’unu devamlı olarak öldürür. CuVerro bakır tabanlı alaşımlar konusunda dünya lideri olan Olin Brass tarafından gerçekleştirilen en son inovasyondur.

ABD’nin Çevre Koruma Ajansından (EPA) bakterileri öldüren yüzey malzemesi olarak tescilli tek metal malzemesi olan CuVerro’nun doğasında bulunan özellikleri, 7/24 çalışır, asla aşınmaz ya da özellikleri kaybolmaz. Bu özelliği sayesinde CuVerro, bakterilerin bulunduğu ve sürekli dokunulan yüzeyler için en ideal malzemedir.

Bakımı kolay olan CuVerro kararmaya karşı dayanıklıdır ve saf bakır gibi oksitlenme yapmaz ve rengi yeşile dönmez.

Bakterileri öldürme özelliğiyle sağlamlık ve dayanıklılık için üretilen CuVerro, kaplama ve katkı maddelerinin aksine EPA tarafından tescillidir. CuVerro yalnızca antimikrobiyel değildir, bakteri öldürücü (bactericidal) özelliğe sahiptir ve yalnızca bakteri büyümesini engellemekle kalmaz, aynı zamanda bakterileri ÖLDÜRÜR.


 

CuVerro, Olin Brass firmasının bir ürünüdür. Olin Brass hali hazırda 20000’i aşkın çalışanı ve toplamda 16 şirketi ile ABD’de 37 adet Yüksek Performanslı Alaşım (HPA) patentine ve yine ABD’de farklı süreçler ve teknik becerilerle ilgili 39 adet patente sahiptir. İnci Kimya CuVerro’nun tek yetkili dağıtıcısıdır.