x

Site arama yap...

Geri
+90 (212) 486 15 51
Bilimsel Kanıt

Aktif Yoğun Bakım Ünitelerinde ve sağlık kurumlarında gerçekleştirilen klinik çalışmalar, EPA (Amerika Çevre Dairesi), GLP(OECD: Good Laboratory Practice) testleri sonuçlarını destekleyerek CuVerro'nun bakterileri sürekli olarak azalttığını göstermiştir.

CuVerro® bakterileri öldüren bakır alaşımları, düzenli olarak temizlendiğinde, enfeksiyonlara neden olabilecek bakterilerin %99,9’unu öldürme özelliğine sahip ve EPA tarafından tescil edilen ilk katı yüzey malzemesidir. Etkinliği test edilmiş ve onaylanmış olan CuVerro, sağlık, eğitim, konaklama, ulaşım sektörlerinde ve evinizde geleneksel malzemelerin yerini alabilecek daha yüksek standartlara sahip daha iyi biralternatiftir.

 

 

 

 

Laboratuar testleri, CuVerro’nun sağlık kurumlarında kullanılan paslanmaz çelik, plastik ve ahşap gibi geleneksel malzemelere oranla bakterileri öldürmede çok daha etkili olduğunu göstermektedir.

 

EPA tarafından tescilli CuVerro® yüzeyleri, sağlıkla ilgili enfeksiyonlara (HAI) neden olan patojenleri de öldürür:

 

Staphylococcus aureus

Metisiline karşı Dayanıklı Staphylococcus aureus (MRSA)

Vankomisine karşı Dayanıklı Enterococcus faecalis (VRE)

E. coli O157:H7

Pseudomonas aeruginosa

Enterobacter aerogenes

 

Aktif Yoğun Bakım Ünitelerinde ve sağlık kurumlarında gerçekleştirilen klinik çalışmalar, EPA GLP(Good Laboratory Practice) testleri sonuçlarını destekleyerek bakır alaşımlarının bakterileri devamlı ve sürekli olarak azalttığını göstermiştir.*

 

 

*Sözleşme No. W81XWH-07-0053 uyarınca Amerikan Ordusu Tıbbi Araştırma ve Malzeme Komutası